پاک کردن تضمینی تاتوی ابرو وکاشت ابروی طبیعی

 زیبایی ابرو یکی از راز های زیبایی زنان است . هر چهره با ابروی خاصی زیبا تر میشود برای تناسب ابرو در صورت طبق محاسبه استاندارد بایستی باشد وصرفا بالا بردن ابرو  که اکثریت حانمها اقدام  به بالا  بردن دم ابرو میکتتد دلیل قزایش زیبایی نیست .

برای اصلاح طرح ابرو خانمها اکثرا اقدام به خالکوبی یا تاتو ابروها می کنند که اکثزیت از این کار بعد از مدتی پشیمان میشوندزیارا عدم تقارن تییر زتگ و ظاهر مصتوعی و یا حساسیت است.  اکثر حانمها در اثر نداتستن برای پاک کردن تاتو نیز به توصیه ارایشگاه از مواد تاتو استفاده میکنند  که  این مساله باعث میشود که پاک کردت تاتو با لیزر مشکل تر شود .

راه چاره چیست؟

برای پاک کردن تاتو از لیزر توسط پزشک متخصص و متبحر کمک بگیرید.

گاهی  کم موی ابرو  خانمها را به سمت تاتو سوق میدهد.

راه چاره چیست؟

بهترین روش پر پشت کردن ابرو در ابتدا استقاده از ترکیبات دارویی به توصیه پزشک است که در صورت عدم جواب بهترین روش کاشت ابرو است

 

در روش کاشت ابرو موهای سر به صورت تک تک برداشته شده وازطریق سوراخهای یاکانالهائی بسیار ظریفی که در ناحیه ابروها ایجادمی شود جایگزین می شود.هر چقدر پزشک در این امر تبحر بیشتر داشته باشد ظاهر طبیعی و ابرو پر پشت تر میشود. جهت وخواب موهابایستی در جهت طیعی کاشت شود تا ظاهر طبیعی تر باشد.پیوند مو در افرادی که دچارشکستگی ابروها هستند نیز کاربرد دارد .

این موها 2چند هقته  پس از پیوند دچار ریزش شده وسپس سه ماه بعد مجدد رشد خواهند کرد وبرای همیشه باقی خواهند ماند . این موها چون از سر بزداشت میشود همانند موی سر رشد سریع دارد وباید هر 1-2هفته کوتاه شوند .

پیوندابرو را می توان روی تاتو  انجام داد و تاتو یچ منعی در کاشت مو ندارد.

/ 60 نظر / 586 بازدید
نمایش نظرات قبلی

13543 ماهه که ابروهایم را تاتوی پهن کردم ولی قسمت پهن روی پوستم خیلی تیره ماند دنباله ابرویم از تاتوی قبل را با رنگ پوست برایم زدند که سایه ای از ان به جا مانده برای پاک کردن تاتو چه باید کنم وچه هزینه ای باید بپردازم .ایا به طور کامل پاک میشود؟

حمید

دوست گرامی وبلاگت خیلی خوبه اگه خواستی به وب من هم بیاین و در جذابترین گروه ایرانیان ثبت نام کنید. http://vrl.ir/547695 ارسال ایمیل گروهی http://alphagroup20.mihanblog.com

صنم

با سلام و احترام دکتر ،من ابرو هام رو تاتو کردم مدلش رو دوست دارم اما اطرافیانم میگن فاصله اش از هم خیلی کمه، شما در پیام های قبلی فرموده بودید میشه هر قسمتی از تاتو رو که بخوای پاک کرد و این خیلی منو خوشحال کرد،سوالم اینه که چطور عمل پاک کردنو انجام میدید که فقط اون قسمتی که میخوایم پاک شه و بقیه تاتو باقی بمونه؟ و سوال دیگه اینکه بعد از پاک کردن قسمت تاج ابروها باید مجددا تاجش با تاتو مرتب بشه یا نیازی نیست؟مرتب پاک میشه؟

مریم

سلام من اتفاقی به این سایت آمدم و از خدمتتون سوال داشتم. من ابروهای پر پشتی دارم ولی ابروهام خیلی لنگه به لنگه هست به خصوص تاج ابروهام میخواستم ببینم با کاشت امکان یکی کردن هست یا خیر؟

شیما

Salaam hazine pak kardan taato dar hale hazer cheghadar Mishe va inke bad az pak kardan khon miyad ya zakhme bad jor nashe natonam az matab beram biron .mamnon misham javab bedid

تارا

با سلام.آیا انجام لیزر برای رفع تاتوی ابرو منجر به آسیب همیشگی به اعصاب پلک میشود؟من خانمی ۲۷ ساله هستم که ۳روز پش روز ۹۳.۹.۲ لیزر رفع تاتوی دم ابرو (q switched) بدون بیحسی کردم وهنوز بعد از ۳ روز افتادگی پلک دارم که قبل از عمل نداشتم...آیا بخاطر جای زخم و عمل اینگونه شده یا به خاطر آسیب به اعصاب پوست و پلک؟

بهار

با سلام آیا امکان ویزیت و پاک کردن تتو در یک جلسه وجود دارد ؟ آیا پاک کردن تتوی خط چشم و ابرو ها را میتوان در یک جلسه انجام داد ؟

شهره

باسلام من ابرو هامو چندین بار تاتو کردم ولی متاسفانه نتیجه دلخواه نگرفتم دم آبروم رو هم با مواد رنگش پاک کردم که نشد و مواد پخش شده من حتی آدرستون رو نمیدونم من از استان سیستان و بلوچیستان هستم شما میتوانید 1 دکتر در زاهدان معرفی کنید

مريم

با سلام من ٢روزه كه ابرو كاشتم ، اما وقتي نگاه ميكنم ، ميبينم كه شبيه هم نيست ،. چجوري ميشه درستش كرد

zahra

سلام ژاک کردن تاتو عوارض دارد