document.oncontextmenu = function(){return false} if(document.layers) { window.captureEvents(Event.MOUSEDOWN); window.onmousedown = function(e){ if(e.target==document)return false; } } else { document.onmousedown = function(){return false} } // --> میکرودرم ابرشن - کلینیک زیبایی ولیزر دکتر وزیری نسب تلفن 2-88996960

 
 

کلینیک زیبایی ولیزر دکتر وزیری نسب تلفن 2-88996960

خدما ت پوست ومو وزیبایی ولاغری انواع لیزر رفع جای جوش لک میکرودرم ابرشن تزریق چربی وژل پروتز هیالورونیک اسیدلب وگونه دست پاک کردن تضمینی تاتو با لیزر رفع خطوط خنده خط اخم بوتاکس میکرونیدلینگ لاغری موضعی( لیپوماتیک- لیپولیزر- مزوتراپی- اولتراسونیک- رفع غبغب رفع گودی سیاهی پف چشم i-رفع افتادگی صورت -کلیه اعمال جراحی زیبایی ادرس سه راه فاطمی ابتداخ اسدابادی پ38 ط 3 اینستاگرامdrvaziri_beautyclinic
 
میکرودرم ابرشن
ساعت ۱٢:۳٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/٢٩  

میکرودرم ابریژن

یکی از کاربردهای میکرودرم ابرشن جوانسازی پوست است که میشود پیش از هر میهمانی در صورت خستگی پوست با سر زدن به یک کلینیک پوست و انجام میکرودرم این کار را توسط پرشک انجام داد .

وصاحب پوستی روشن ترو کشیده شد.

میکرودرم ابریژن (Microdermabrasion) اولین ‌بار در سال 1985 در کشور ایتالیا مورد استفاده قرار گرفت. سپس در بیشتر کشورهای اروپایی به ‌عنوان روش بدون عارضه جوان‌سازی استفاده شد و بعد از آن در کشورهای آمریکایی نیز مورد استفاده قرار گرفت.

شادابی پوست نتیجه کار است

در این روش با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده‌ای با سطح پوست در تماس قرار می‌گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه‌های فوقانی شاخی پوست ایجاد می‌کند. در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می‌شود که باعث جمع شدن کریستال‌ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول‌های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می‌شود-بسیاری از افراد از جای جوش‌ها در صورتشان ناراضی‌اند که به داروهای شیمیایی جواب نمی‌دهد ازمیکرودرم ابریژن می‌توان برای رفع جای ‌جوش ها استفاده کرد. از میکرودرم ابریژن می‌توان در درمان جای آکنه و آبله‌مرغان نیز استفاده کرد. جوشگاه‌های  اسکارها نباید زیاد عمیق باشد و اغلب بر حسب نوع اسکار (جای جوش) و محل و عمق آن به چند جلسه درمان هفتگی نیاز دارد در صورت عمیق بودن جای جوش ود فعات زیاد  میکرودرم از لیزر میتوان استفاده کرد.

در ترمیم جوشگاه‌های سوختگی نیز می‌توان از این روش استفاده کرد.

جوان‌سازی پوست.

از این روش می‌توان در درمان چروک‌های سطحی و کم عمق پوست استفاده کرد. چند جلسه درمان در این مورد به‌ کار می‌رود. فواصل درمان را می‌توان بر حسب وضعیت بیمار تغییر داد و از هفته‌ای یک بار تا دو هفته یک بار فواصل را اضافه کرد. چروک‌های خیلی عمیق با این روش درمان نمی‌شوند، ولی قوام کلی پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شد و پوست شفاف‌تر و محکم‌تر می‌شود، چون در این روش سایش پوست سطحی است، جوشگاه و تغییررنگ پوست دیده نمی‌شود. به همراه ‌این روش می‌توان از لیزرهای جوان‌سازی بدون زخم استفاده کرد که نتیجه درمان را خیلی بهتر می‌کند.

لک‌های پیری و حاملگی

درباره لک ‌های پیری باید گفت که این لک‌ها یا مربوط به افتاب بوده یا در سنین بالا در پوست‌های روشن دیده می‌شود. این لک‌ها با میکرودرم ابریژن قابل درمان هستند. اما مهم ترین اثر میکرودرم ابریژن کم‌ رنگ یا محو کردن لک حاملگی است، به‌خصوص اگر هم ‌زمان با آن از داروهای لک‌بر نیز استفاده شود. بررسی‌های اخیری که روی میکرودرم ابریژن انجام شده، نشان‌دهنده افزایش 20 برابری نفوذویتامین  ث پس از یک جلسه درمان است. این اثر میکرودرم در لک‌هایی که قبلا با درمان‌های ضد لک بهبود نیافته‌اند مشهودتر است.

همچنین در درمان ترک‌های پوست در زمان حاملگی یا چاقی می‌توان از این روش استفاده کرد که البته خیلی خوب به درمان پاسخ نمی‌دهد.

باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلات عمده در خانم‌ها و آقایان است. یکی از راه‌های درمان این مشکل استفاده از میکرودرم ابریژن است. پس از چند جلسه درمان، به‌علت بافت‌سازی و محکم‌تر شدن پوست منافذ پوستی نیز کوچک‌تر می‌شود.

 

 مدت لازم

بر حسب نوع پوست و ضایعه آن که از سوی پزشک تعیین می‌شود، سایش در جهات گوناگون و روی قسمت‌های متعدد انجام می‌شود. زمان لازم حدود 20 تا 30 دقیقه است.


به جز مصرف ضدافتاب مراقبت خاصی پس از درمان لازم نیست و این روش برای افرادی که کار می‌کنند ودر محیط کار نمیخواهند تغییزات بارز باشد بهترین است، تعداد جلسات  درمان بر حسب نظر پزشک وجوابدهی  قابل تغییر است.