document.oncontextmenu = function(){return false} if(document.layers) { window.captureEvents(Event.MOUSEDOWN); window.onmousedown = function(e){ if(e.target==document)return false; } } else { document.onmousedown = function(){return false} } // --> کلینیک زیبایی ولیزر دکتر وزیری نسب تلفن 2-88996960

 
 

کلینیک زیبایی ولیزر دکتر وزیری نسب تلفن 2-88996960

خدما ت پوست ومو وزیبایی ولاغری انواع لیزر رفع جای جوش لک میکرودرم ابرشن تزریق چربی وژل پروتز هیالورونیک اسیدلب وگونه دست پاک کردن تضمینی تاتو با لیزر رفع خطوط خنده خط اخم بوتاکس میکرونیدلینگ لاغری موضعی( لیپوماتیک- لیپولیزر- مزوتراپی- اولتراسونیک- رفع غبغب رفع گودی سیاهی پف چشم i-رفع افتادگی صورت -کلیه اعمال جراحی زیبایی ادرس سه راه فاطمی ابتداخ اسدابادی پ38 ط 3 اینستاگرامdrvaziri_beautyclinic
 
شامپوی ویتامینه پروتینه ؟؟؟؟؟؟
ساعت ۱٠:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢٧  

در دنیای تبلیغات امروز حرف زیادی از شامپو هایی جهت ویتامینه مو هست.

واقعیت این است که از شامپو ها بجز موارد درمانی که مثلا در درمان بیماری های قارچی یا شوره سر کاربرد دارد نمیتوان اثری بجز پاک کنندگی انتطار داشت .مثلا جذب ویتامین از مو ساق مو انتظار بیخودی است. ترکیبات مقداری از پوست کف سر جذب میشود  وتنها همین.

برای تقویت مو چکار کنیم؟

در حال حاضر جدیدترین وعلمی ترین روش جهت تقویت مو بچز تغدیه خوراکی تغذیه مو از طریق تزریق یا مزوتراپی است 
ایا طب سورنی عوارض دارد؟
ساعت ٩:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢٧  

طب سوزنی یکی از شاخه های طب مکمل است بر سیستم های بدن به طور کلی تاثیر گذار است و در واقع این روش روشی در درمان یا کنترل بیماریها است که بر کل بدن تاثیر میگذارد و کانال های انرژی را به تعادل میرساند .

روش طب سوزنی چگونه است؟

در این روش سوزنهای بسیار ریزی که سایز های متفاوتی دارند ابتدا سطح پوست توسط الکل تمیز میشود وسپس  بر حسب بیماری در نقاط مختلفی از سطح پوست فر میروند.

ایا این سوزن ها دردناک هستند؟

باید ذکر شود سوزنها بسیار ظریف هستند بیمار در بسیاری از موارد متوجه فرو رفتن سوزن نمیشود یا بسیار درد اندکی دارد

ایاطب سوزنی عوارضی هم دارد؟

سوالی که همیشه مطرح میشود عوارض طب سوزنی است .این روش بسیار کم عارضه است.

 

بهتر است  توسط پزشکان  که طب سوزنی را به صورت اکادمیک اموزش دیده اند انجام گردد تابا دانستن  اناتومی بدن سوزن زده شود در صورتی که مسیر اعصاب به نقاط طب سوزنی نزدیک باشد احتمال ایجاد درد مختصری است.

بهتر است طب سوزنی در زمانی انجام گردد که بیمار کاملا ارام باشد در کودکان وافراد بسیار مسن با احتیاط بیشتری انجام گردد.

افت فشار و یا نوروژنیک شوک احتمال ایجاد دارد.

در صورتی که در مسیر های نزدیک پرده جنب هستیم بایستی با احتیاط انجام گردد تا باعث سوراخ شدن پرده جنب نگردد.

  
سوالات راجع به خالبرداری با لیزر
ساعت ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢۳  


1) جراحی یا لیزر خال کدام روش بهتر است و به چه عواملی بستگی دارد ؟
روش های مختلف برداشتن خال ها بستگی به سن بیمار، بزرگ یا کوچک بودن خال، عمق خال، و حتی مکان خال دارد.
خال های مادرزادی بهتر است جراحی شوند چون عمق زیادی دارند.خال های ریز و سطحی را با لیزر و یا حتی کوتر هم می توان به صورت کامل از بین برد.

2) عوارض برداشتن خال چیست ؟
برداشتن خال های روی گردن و سینه احتمال بجاگذاشتن اسکار هیپرتروفیک ( یا به اصطلاح عام گوشت اضافی ) دارد که اگر پزشک نکات لازم جهت پیشگیری از این عارضه را رعایت کند احتمال آن خیلی کمتر می شود.
معمولاً بعد از جراحی و یا لیزر خال یک قرمزی در محل برداشت خال ایجاد می شود بطور کامل از بین می رود.
در صورت جراحی خال به دست افراد غیر مجرب، امکان بجا گذاشتن اثر و یا چال در محل وجود دارد. از عوارض دیگر، عود خال است که باید به پزشک مربوطه مراجعه شود و مجدد برداشته شود.

3) عود خال ها بستگی به چه عواملی دارد ؟
- عود یا بازگشت خال بستگی به عمق خال دارد. خال های عمیق معمولاً احتمال عود بیشتری دارند.
- عود خال ها بستگی به سن بیمار دارد، در سنین زیر 30 سال خال ها سلول های فعالی دارند و اگر به طور کامل برداشته نشوند امکان رشد مجدد آنها وجود دارد و در این صورت پزشک باید مجدداً خال عود شده را ترمیم نماید. اما در سنین بالاتر معمولاً احتمال برگشت خال ها کمتر است.
-
4) ارجحیت لیزر به کوتر ( یا سوزاندن ) خال در چیست ؟
در خال های سطحی لیزر ارجحیت بیشتری نسبت به کوتر دارد زیرا امکان چال شدن محل خال بسیار کمتر است. همچنین لیزر بسیار سریع تر انجام می شود و عمق بیشتری از خال را می توان از بین برد بدون اینکه گودی در محل ایجاد شود. با لیزر همچنین خال های داخل ابرو و حتی لبه پلک ها را می توان با ظرافت کامل از بین برد، بدون اینکه به موی ابرو و یا حتی مژه آسیبی برسد.

5) آیا برداشتن خال باعث تبدیل آن به بدخیمی می شود؟
خیر، اینکه ندرتاً بعضی افراد را می بینیم که به دنبال برداشتن خال دچار سرطان پوستی در محل آن شده اند به این دلیل است که برخی ضایعات پوستی که ظاهراً به عنوان خال ( توسط پزشکان غیر متخصص پوست ) برداشته می شوند، اشتباهاً تشخیص داده اند و به اسم خاص برداشته شده اند و از اول تومور بوده اند و چون این ضایعات معمولاً عمق دارند بلافاصله عود می کنند و اگر اهمال شود ممکن است رشد کند و عمیق تر شود.
پس اگر برداشتن خال ( اگر واقعاً خال باشد ) هیچ مشکلی از نظر سرطانی شدن برای بیمار ایجاد نمی کند. معمولاً پزشکان متخصص پوست به راحتی می توانند خال های مشکوک را قبل از برداشتن آن شناسایی کنند و در صورت لزوم نمونه برداری و آزمایش نمایند.

6) چه تغییراتی در خال نیاز به مراجعه به پزشک دارد؟
خال هایی که دچار تغییراتی در رنگ، شکل، حاشیه و یا اندازه یا غیر قرینه شوند نیاز به آزمایش دارند. همچنین خال هایی که به خارش می افتند یا دچار خونریزی می شوند و یا حاشیه نامنظم دارند بهتر است آزمایش شوند. 
چربی صورت را چگونه اب کنیم؟
ساعت ٩:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢۳  

 داشتن غبغب برای افرادی که چاقند یا اضافه وزن دارند، امری طبیعی است و این مساله زیبایی صورت را در بیشتر موارد کم میکند.

جراحی و ساکشن این چربیها یکی از راهای درمان است که البته میتوان از روش ساکشن به وسیله لیپولیزر نیز عمل کرد که بسیار راحت تر از جراحی ویا سااکشن استودر قسمت لیپولیز توضیح داده شده است.

راههای غیر جراحی که اخیرا یسبار توجه جهانیان را به خود جلب کرده است استفاده از دستگاه رادیو فرکانسی است که در این روش یا استفاده از انرزی گرمایی که به صورت عمقی بر روی پوست موجب  ذوب چربی و همچنین با تغییر در ماهیت فیبر های کلازن شده  باعت سفتی  پوست میگردد.

روش دیگر مزونراپی است که در مبحت مزوتراپی توضیح داده شد.

استفاده از بعضی ورزشها نیز در کاهش حجم غبعب بی تاتیر نیست 
زگیل و درمان
ساعت ٦:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢۱  
  1.  


    زگیل تکثیر نامنظم و‌البته غیرسرطانی سلول‌های پوست است که توسط ویروسی به نام <پاپیلوما> ایجاد می‌شود. این ویروس سلو‌ل‌های پوست را وادار می‌کند تا مکان مناسبی به همراه مواد مغذی برای آن فراهم کند. به این مکان تکثیر ویروس‌ها، از لحاظ پزشکی زگیل می‌گویند

     

: <زگیل‌ها یا منفرد و یا در دسته‌جات ایجاد میشود

د و در کودکان شایع‌تر از بزرگسالان هستند. زگیل‌ها با اندازه کوچک (در حدود 1 تا 3 میلی‌متر) شروع شده و به تدریج بزرگ‌تر می‌شوند، سطحی خشن و حدودی کاملا واضح دارند و معمولا درد و خارش ندارند.>

تماس مستقیم با افراد دچار زگیل و یا استفاده از وسایل آنها، از مهم‌ترین راه‌های انتقال ویروس زگیل است.اما به مقاومت مستقیم ایمنی افرادنیز بستگی دارد  و هر عاملی که سیستم ایمنی بدت را تضعیف کند احتمال ایجتد زگیل را بالا میبرد همینطور رطوبت محیط امکان رشد ویروس زگیل را بالا میبرد.

.

انواع زگیل

زگیل معمولی: اغلب در اطراف ناخن‌ها و در پشت دست ظاهر می‌شود و معمولا دارای سطحی زبر است و رنگی زرد و یا قهوه‌ای دارد. این زگیل‌ها می‌توانند دردناک شده و در انجام کارهای روزانه مشکل ایجاد کنند.
زگیل پا: در کف پا ایجاد می‌شود و بر روی آن نقاط سیاه دیده می‌‌شود که همان رگ‌های خونی هستند که زمانی آن را تغذیه می‌کردند. به دسته ‌های زگیل کف پائی، موزائیک می‌گویند که احتمال دردناک شدنشان بسیار زیاد است.
زگیل مسطح: زگیل‌های کوچک صافی هستند که گاه در دسته‌های صدتائی دیده می‌شوند و اغلب در صورت کودکان به وجود می‌آیند.
زگیل تناسلی: در ناحیه تناسلی به وجود می‌آید و از طریق روابط جنسی منتقل می‌شود. این زگیل‌ها از سایر زگیل‌ها مسری‌تر هستند. در زنان زگیل تناسلی می‌تواند به دهانه رحم نفوذ کند
وامان ایجاد سرطان دهانه رحم را بیشتر میکند.
از کپسول‌های که حاوی ویتامین‌A و یا روغن کبد ماهی هستند استفاده کنید. به این ترتیب که کپسول‌ را شکسته و محتویات مایع آن را روی زگیل بمالید. روزی یک‌بار انجام این عمل کافی است. واکنش زگیل‌های مختلف نسبت به این نوع درمان متفاوت است اما به نظر می‌رسد که زگیل‌های جوان با این روش در عرض یک‌ماه از بین می‌روند.
مصرف ویتامین C در درمان زگیل‌های .

درمان

اکثر  درمان‌ها تخریبی هستند، یعنی ضایعه را تخریب می‌کنند ولی عفونت ویروسی را درمان نمی‌کنند، چرا که به طور کلی از بین بردن ویروس‌ها کار آسانی نیست
 

در حال حاضر معروف‌ترین روش دارویی که برای درمان زگیل به‌کار می‌رود، محلولی ترکیبی است که حاوی اسیدسالیسیلیک، اسید لاکتیک و کلودیون است. برای به کار بردن آن ابتدا ضایعه را 5 دقیقه در آب ولرم قرار دهید تا پوست ضخیم روی ضایعه نرم شده و راه برای نفوذ دارو، هموار شود.سپس موضع را خشک کرده و بافت‌های مرده و آثار داروئی قبل را با سنگ‌پا پاک کنید سپس با محلول ترکیبی فوق، سطح ضایعه را بپوشانید. دقت کنید که محلول‌ با بافت‌های اطراف ضایعه تماس پیدا نکند. چرا که سبب تحریک و زخم در پوست سالم اطراف ضایعه می‌‌شود. برای جلوگیری از این مسئله، اطراف زگیل را با لاک ناخن، وازلین و یا پماد اکسیددوزنگ بپوشانید و سپس محلول را روی ضایعه قرار دهید. بهتر است این کار را در شب انجام دهید خصوصا برای زگیل پا.

اینروش درمان معمولا چند ماه نیز طول میکشد.سرما درمانی (کرایوتراپی)

کرایو برای بیماران دارای زگیل‌های با تعداد کم تا متوسط توصیه می‌‌شود. مهم‌ترین عارضه جانبی آن هم درد یا تاول البته موقتی در محل است و به‌دنبال آن، 20تا 40 درصد هم خطر عود وجود دارد.

 جراحی

از آنجا که مستلزم برداشت عمقی ضایعه است، به مهارت جراح بستگی دارد. خطر عود با استفاده از این روش، حدود 20 درصد است.

 

 لیزر

بهترین روش درمانی زگیل‌های وسیع داخل پیشابراه و واژن است. نکته جالب این است که دود حاصل از این نوع درمان می‌تواند حاوی ویروس پاپیلومای انسانی باشد و به همین دلیل پزشکانی که این عمل را انجام می‌دهند حتما باید از ماسک استفاده کنند. برای درمان با لیزر بین 5 تا40 درصد احتمال عود در نظر گرفته می‌شود.

مزیت روش‌های فیزیکی نسبت به روش‌های شیمیایی، علیرغم هزینه بالاتر و عوارض جانبی مانند زخم در محل درمان و‌... این است که بیمار سریع‌تر از آنها نتیجه می‌گیرد و نیاز به مراجعات مکرر ندارد. به عبارت دیگر این نوع درمان‌ها برای بیماران عجول مناسب‌ترند.
چند نکته مهم


برای جلوگیری از گسترش ویروس، ناحیه دچار زگیل را شانه نکنید، برس نزنید و اصلا‌ح نکنید.


از کوتاه کردن ناخن‌هایی که اطراف آنها زگیل وجود دارد، از ناخن‌گیر جداگانه استفاده کنید.


اگر در اطراف ناخن‌های شما زگیل وجود دارد، ناخنتان را نجوید!>


زگیل را نترکانید زیرا باعث گسترش بیشتر ویروس می‌شود. اگر کودک شما زگیل دارد، روی زگیل را با باند بپوشانید تا آن را نترکاند.


دستتان را حتی‌الا‌مکان خشک نگه دارید. ویروس عامل زگیل در محیط‌های مرطوب غیرقابل مهار است.
در صورت دست زدن به زگیل، دستتان را به دقت بشویید

 

  
سوالات راجع به جوش صورت
ساعت ٦:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢٠  

١-ایا بعضی مواد خوراکی در افزایش جوش صورت دخالت دارد

بله .مصرف زیاد چربی و شیرینی بصورت خوراکی در افزایش جوش صورت دخالت دارد

 

٢جای جوشها رو گونه هام شدیده میشه با عمل جراحی اصلاح میشود؟

جای جوش با عمل درمان نمیشود باید لیزر و یا میکرودرم انجام دهید

 

 

.

  
چه ضد افتابی استفاده کنم
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۱۸  


افتاب چه اشعه هایی دارد؟

انرژی خورشید به سه نوع اشعه تقسیم می شود، اشعه ماوراء A,B,C
شدت پرتوهای اشعه ماوراء بنفش بین ساعات 10 صبح تا 4 بعد از ظهر بیشتر است. طول موج های اشعه ماوراء بنفش بسیار کوچک است و برحسب میلیاردم متر اندازه گیری می شود. اما، این امواج، انرژی بالایی دارند که در بدن انسان نفوذ می کنند و ساختار سلول های پوست را تغییر می دهند.
اشعه ماوراء بنفش نوع C کوتاه ترین طول موج را دارد و بسیار خطرناک است. خوشبختانه این اشعه کاملاً جذب اتمسفر بالای زمین می شود.
متأسفانه، اشعه ماوراء بنفش نوع A و B موجب سرطان پوست می شود و به DNA بدن آسیب می رساند. علاوه بر این موجب برنزه شدن پوست بدن نیز می شودکه UVB که بین 290 تا 320 نانومتر طول دارد در صورتی که مکررا درمعرض قرار گیرد تولید سرطان پوست میکند و عرش بین 320 تا 400 نانومار باعث پیری و اسیب پوست میشود.
وقتی که پوست در معرض افتاب قرار میگیرد در دو ساعت اولیه UVAوارد عمل شده وباعث افزایش رنگدانه پوسا و تیره شدن اولیه پوست میشود که البته دوامش کمتر است اما اشعه UVB به صورت تاخیری عمل میکند . از همین مکانیسمUVB در سالن برای برنزه کردن استفاده میشود.
چه ضد افتابی بخرم؟
ادامه مطلب به زودی 
لیزرتراپی در درمان ضایعات عروقی
ساعت ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۱٥  
 
کشیدن طبیعی پوست با طب سوزنی
ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۱  

به طور فزاینده ، هم زنان و مردان به دنبال راه های طبیعی برای برخوردار شدن از چهره  جوان هستند.

در حال حاضر برای لیفتینک . صورت از عمل جراحی تزریق بوتاکس ،مزوترا پی و ار اف استفاده میشود

طب سوزنی هزاران سال برای درمان بیماری ها و خطوط چهره و چروک موثر بوده است.

 

 

در  طب سوزنی از نفاط طب سوزنی  که  واقع شده در سراسر بدن هستند برای  تحریک بدن و انرزی استفاده میشود .

و هر نقطه کارایی مشخصی دارد  ، اما همچنین اگره همراه با دیگر نقاط طب سوزنی مورد استفاده گبرد میتواند با ان نقاط تعامل داشته باشد.

.در این روش احساس خستگی کاهش می یابد و انرزی صورت وبدن بدون مخارج زیاد بهبود می یابد.

. معمولا در ابتدا حداقل ۶ تا ٨ جلسه در طی ۴ تا ٨ هفته نیاز است و معمولا بسته به سن وسلامت عمومی  به تکرار یک تا دوبار در سال نیاز  دارد.

.مزایا

 

نیاز به استفاده از مواد شیمیایی لیزر و اعمال جراحی نیست و هیچگونه عوارض جانبی طولانی مدتن ایجاد نمیکند. . در بدترین حالت ،ممکن است کبودی  که در اثر ورود یک سوزن کوچک به است ایجاد شود که طی ١یکی دو روز از بین میرود همچنین دردناک نیست. در طب سوزنی واقعیت این است که معمولا بسیار آرامش بخش و انرژی زا است

لیفتینگ صورت با طب سوزنی روز افزون است و بسیار ساده ، روش موثر و طبیعی است.